Česká verze
Motto
 

Nový gripen i piloti se představí již v sobotu v Hradci

Očekávaná šou pro fanoušky letadel, Czech International Air Fest v Hradci Králové, zažije o tomto víkendu velkou premiéru. Poprvé zde bude představen unikátní sběratelský kousek, model bojového letounu JAS-39C Gripen v „tygřích“ barvách letectva Armády České republiky. Vyrobený byl v limitované edici 240 kusů a první fanoušci si ho budou moci poprvé osobně prohlédnout a koupit právě v Hradci. Vše proběhne u stánku Modelyletadel.cz, kde se uskuteční též autogramiáda pilotů gripenu, kteří v těchto letounech létali a létají.

Na všechny přítomné tak čeká několikanásobný adrenalin. Nadzvukový letoun uvidí „naživo“ v akci mezi představovanou vojenskou technikou a poté si ho budou moci odnést domů – navíc jako očíslovaný limitovaný model, jež obsahuje také nášivku 211. taktické letky z Čáslavi. A nezapomenutelným zážitkem bude navíc osobní setkání s piloty gripenu, včetně autogramiády, které proběhne v modrém stanu naproti Modelyletadel.cz, v sobotu ve 13. hodin. Stánek najdou návštěvníci snadno: jako každý rok bude stát rovnoběžně s dráhou u zábran pro návštěvníky. Navíc všichni budou moci získat speciální výtisk bokorysů všech letounů pohromadě, který nikde jinde nezískají.


Model JAS-39C Gripen je vyrobený z kovu s plastovými částmi v měřítku 1:72. Každý z letounů je očíslován od 1 do 240. Jde o sběratelský kousek, k němuž kupující dostane i zmiňovanou nášivku 211. taktické letky z Čáslavi a speciální očíslovanou kartu s podpisem pilota.

O ModelyLetadel.cz
ModelyLetadel.cz jsou již tradičním e-shopem s mnoholetými zkušenostmi v tomto oboru.
Dováží kovové, resinové a plastové hotové modely dopravních a vojenských letadel, vojenské a vesmírné techniky, lodí a vojenských figurín. Nabízí též individuální dovoz u nás běžně nedostupných modelů a raritních kousků. Jakožto výhradní dovozce většiny produktů je společnost schopna podat nejpřesnější informace na poli sběratelských modelů, zajistit zakázkovou výrobu letadla dle specifikací zákazníka a také bazarový prodej hotových modelů z již existujících sbírek. Více na www.modelyletadel.cz.
 

Publikováno: 04.09.2014

<<< zpět na přehled aktualit